top of page

2. mobilnost učitelja i učenika u okviru Erasmus+ projekta "Škola u kojoj cvjetaju snage"

U okviru Erasmus+ projekta "The Curious and Flourishing Schools – Positive Education"

realizirana je i druga mobilnost učenika i učitelja iz Hrvatske i Srbije u Sloveniju.Mobilnost se održala od 3. do 8. ožujka 2024. u OŠ Šmarje - Sap i OŠ Livada.Učenici i učitelji iz Zagreba i Novog Sada stigli su u Ljubljanu u nedjelju, 3. ožujka u poslijepodnevnim satima. 

Profesorice Andrea Ljubej i Dubravka Vuleša sudjelovale su kao pratnja u mobilnosti u Sloveniji. Na mobilnosti je sudjelovalo troje učenika 7. b razreda naše škole, Jakov Tomec, Laura Pavlek i Slavko Biondić. Domaćini iz slovenskih škola priredili su nam bogat i sadržajan program koji se sastojao od brojnih radionica za djecu i učitelje, a održavale su se u njihovim školama. U sklopu programa obišli smo i brojne povijesno-kulturne znamenitosti Ljubljane, posjetili smo Postojnsku jamu te grad Piran na moru. Mobilnost je protekla prema planu i programu te smo se vratili prepuni dojmova. 


Pročitajte dojmove kroz kratki dnevnik naših učenika.


Za više fotografija kliknite ovdje.

Comments


bottom of page