top of page

One su ostavile trag


U svim školama odrastaju učenici praćeni pogledom svojih učitelja. Ipak, postoje učenici hrabriji od drugih. U našoj školi to su osmašice: Nika Š., Nika B., Kira L., Lucija B. i Iva Č. 


One se ne boje izazova jer se u svom radu vode izrekom R. W. Emmersona: „Ne idi tamo kamo vodi put. Umjesto toga, pođi tamo gdje puta nema i ostavi svoj trag.“ 


Stručni žiri Festivala tolerancije i UNICEF-a Hrvatske nagradio je video, trud i kreativnost naših učenica plakatima o toleranciji poznatog hrvatskog dizajnera vizualnih komunikacija i grafičkog dizajnera Borisa Ljubičića. Plakati su tijekom mjeseca u kojem obilježavamo Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja postavljeni na zidove škole te tako nastavljaju suživot s nama podsjećajući nas koliko je tolerancija važna. 


Hvala našim osmašicama što su ostavile trag!Comments


bottom of page