top of page

Učenička zadruga "Sveti Juraj" na 39. Turopoljskom JurjevuU subotu 20. 4. 2024. UZ "Sveti Juraj" sudjelovala je na manifestaciji 39. Turopoljsko Jurjevo.

Učenice naše škole, Lucija B., Marta B., Bruna B. i Vita P, članice učeničke zadruge "Sveti Juraj" koju vodi učiteljica Marina Pranjić, imali su priliku predstaviti svoje proizvode na svečanoj proslavi Svetog Jurja, održanoj u Odri. Kroz svoju kreativnost i rad, naše učenice su pokazale širok spektar proizvoda koje su izradile s ljubavlju i pažnjom, kao što su ukrasni predmeti, sadnice, privjesci, sapun od cvijeća i mnogi drugi. Njihova prisutnost na proslavi dodatno je obogatila atmosferu, pružajući posjetiteljima priliku da podrže lokalnu inicijativu i uživaju u autentičnim proizvodima. Ova prilika nije samo bila prilika za promociju njihovog rada, već i za promicanje vrijednosti poduzetništva i zajedničkog rada među mladima. Učenici su s ponosom predstavljali svoju zadrugu i svoje proizvode, ističući bogatstvo kreativnosti i talenta koji krase našu školu i zajednicu. Mnogobrojni građani pokazali su interes za proizvode što učenicama daje poticaj za daljnji rad.
Comments


bottom of page